Dekorativní stěrky

KALAHARI – MICRON
Pískový efekt
KALAHARI je velmi oblíbená stěrka pro svůj výrazný vzhled. Při apliakci pracujeme s 3 druhy materiálu, které se liší zrnitostí písku a vy si tak můžete vybrat více, či méně výrazný vzhled.  Stěrka je omyvatelná.

MATERIX ROCCIA METAMORFICA
IMITACE TRAVERTINU
Chcete být originální ? V tom případě je tato stěrka určena přímo pro Vás.

Speciální přírodní dekorativní štuk pro interiéry, připravený k použití, založený na vybraných kamenivech a vysoce kvalitním vápenném tmelu získaném dlouhým procesem přirozeného stárnutí ve speciálních skladovacích nádržích. Výrobek je homogenní, pastovitý a snadno se nanáší a s příslušnou technologií reprodukuje účinek Metamorphic Rock a zdůrazňuje jeho žíly.

Jednoduše Originální, odolná a omyvatelná stěrka

MATERIX ROCCIA RIGATA
Tato nádherná stěrka vynikají svým luxusním vzhledem, elegancí a nadčasovostí. Hodí se kdekoliv, kde zákazník vyžaduje luxusní a originální vzhled a také nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Dokážeme splnit i individuální přání zákazníků a tuto stěrku provést třeba v provedení imitace dřeva, či dalších individuálních požadavků.

Stěrka je odolná a omyvatelná.

MATERIX SPACCANTE
ROZPRASKANÁ STĚNA
Chcete být originální? Nebojíte se být výstřední? Máte rádi originalitu a chcete mít něco, co nikdo jiný nemá? Pak se Vám určitě bude líbit naše stěrka imitující rozpraskanou vyschlou poušť. Praskliny vznikají díky moderní technologii a vznikají vždy v závislosti na mnoha okolnostech vždy pokaždé jinak. Proto se nikdy nemůže stát, že by měl někdo doma stejnou zeď, jakou budete mít doma právě vy. Neváhejte a i Vám může tato nádherná stěrka zkrášlit Váš interiér a změnit ho k nepoznání

Stěrka je odolná a omyvatelná.

VELLUTO
SAMETOVÝ VZOR
Dekorativní malba na vodní bázi s duhovým efektem může reprodukovat vzhled sametu v jeho různých odstínech a dodávat stěnám bezkonkurenční atmosféru.

Stěrka je odolná a omyvatelná.

VENEZIA
BENÁTSKÝ ŠTUK
Dekorativní benátský štuk, kterým vytvoříme nádherný vzhled na Vaší zdi. Povrch po vypracování je nádherně lesklý a vyznačuje se svou jedinečností a luxusem. Teno štuk je nejlesklejší ze všech. Pro aplikaci je nutná dokonale rovná a hladká stěna.

SEDUXION SETA INTRECCIATA
HEDVÁBÍ
Dekorativní perleťový vodní povrch, schopný reprodukovat vzhled hedvábí v jeho různých formách a odstínech, poskytující stěnám svůdnou sílu.

 

SEDUXION SETA MILE RIGHE
LÁTKOVÉ VZORY
Elegantní minimalistické vzory, které se hodí nejvíce do obytných místností.

MATERIX GARAGE
KOVOVÝ PLECH S NÝTY
Tato originální stěrka pod názvem GARAGE imituje dokonale kovový plech s nýty. Díky našim speciálním technikám dokážeme také provedení rezavého – korodujícího plechu, či jiné alternativní požadavky, které vzniknou na základě požadavku zákazníka.

MAREA
Dvoubarevná s duhovými efekty
Tóny modré, světle modré a azurové smíchané se smaragdově zelenou; červené, fialové a oranžové odstíny, které reprodukují návrhy dané rozmanitými odstíny jedinečných a nádherných pláží Salento.

BETONWALL
Imitace strukturovaného betonu, pohledového betonu.

Konatktujte nás!

Zanechte nám na sebe kontakt či požadavek a brzy se vám ozveme.

Pomůžeme vám s výběrem, zodpovíme dotazy a zpracujeme cenovou nabídku.

Showroom

WFDesign s.r.o.
Masarykova 516
Židlochovice 667 01
IČ: 10735992

Kontakt

Michaela Hrůza
tel.: 608 737 586
e-mail: info@wfdesign.cz
Marek Hrůza
tel.: 720 570 354
email: info@wfdesign.cz

Sledujte naši práci na sociálních sítích

© 2024 WF design.
Všechna práva vyhrazena.