Malířské služby

Naše malířské služby nabízejí celkový a přístupný přístup k vylepšení vašeho domova. Jsme tu, abychom vám pomohli s každým krokem, od výběru nejlepších materiálů a barev až po samotnou realizaci.

Prvním krokem je osobní konzultace, během které společně probereme vaše potřeby a možné varianty technických provedení a barevných řešení. Po konzultaci obdržíte cenovou nabídku a po vašem schválení se domluvíme na termínu realizace.

Každý prostor je jiný a vyžaduje specifickou přípravu. Jsme odborníci na přípravu podkladu, včetně oškrábání a penetrace starších malovaných ploch. Důkladná příprava a ochrana okolí je zárukou precizního výsledku.

Používáme kvalitní materiály, které jsou odolné a snadno udržovatelné. Po ukončení malování vše odkryjeme, vyčistíme a zkontrolujeme kvalitu výsledku, abychom vám mohli předat prostor v naprosté čistotě.

Náš cíl je změnit vaše představy o malování a ukázat vám, že s námi není po výmalbě žádné zbytečné utírání a uklízení. Navíc vám zůstane barva na případné drobné opravy.

Kromě malířských prací nabízíme i menší zednické opravy. Nechte námě objekt, ať už rodinný dům, byt, firmy nebo restauraci, a my se o něj postaráme nejen kvalitně, ale také s precizností a šetrností.

Pro více informací nebo pro domluvení termínu nás neváhejte kontaktovat.

Konatktujte nás!

Zanechte nám na sebe kontakt či požadavek a brzy se vám ozveme.

Pomůžeme vám s výběrem, zodpovíme dotazy a zpracujeme cenovou nabídku.

Showroom

WFDesign s.r.o.
Masarykova 516
Židlochovice 667 01
IČ: 10735992

Kontakt

Michaela Hrůza
tel.: 608 737 586
e-mail: info@wfdesign.cz
Marek Hrůza
tel.: 720 570 354
email: info@wfdesign.cz

Sledujte naši práci na sociálních sítích

© 2024 WF design.
Všechna práva vyhrazena.